درباره آجرکو

مجموعه آجرکو ؛

تیرماه سال 1397 راه‌اندازی شد. فعالیت‌هایی که در این مجموعه انجام می‌شود در حوزه کسب و کار است. این فعالیت ها به دو دسته آفلاین و آنلاین تقسیم‌بندی شده‌اند. مشاوره، طراحی استراتژی، طراحی وبسایت، تبلیغات آنلاین، تولید محتوا و… از کارهایی است که در مجموعه آجرکو به آنها پرداخته می‌شود.

یکی از فعالیت‌ها در مجموعه آجرکو مشاوره کسب وکار است که این مشاوره هم برای کسب و کارهای نوپا استفاده و کاربرد دارد و هم برای کسب و کاری که سال‌ها فعالیت داشته است و به موفقیت‌هایی رسیده است مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در ابتدایی که مجموعه ما شکل گرفت همه ما چهار شریک به صورت جداگانه کارمند شرکتی  بودیم که به آنجا تعهداتی را داشتیم و موظف به حضور در ساعت اداری بودیم. به همین خاطر جلسات کاری ما بعد از ساعت اداری تشکیل می‌شد.

طراحی استراتژی از دیگر فعالیت‌هایی است که در مجموعه آجرکو انجام می‌شود. طراحی استراتژی به شما این امکان را می‌‎دهد که آینده کسب و کار خودتان را ببینید و در این راه مشاوران ما آجر به آجر در کنار شما همراه خواهند بود.

طراحی وب‌سایت مجموعه کاری دیگری است که کارشناسان آجرکو که دارای چندین سال سابقه هستند آن را از نقطه صفر آغاز خواهند کرد.

تبلیغات آنلاین به چند مرحله و دسته بخش‌بندی خواهد شد. هر کدام از این بخش‌ها در آجرکو به صورت مجزا انجام می‌شود. کارشناسان آجرکو این تبلیغات را به فراخور حال کسب و کاری که وجود دارد و نوع محصول و خدماتی که تولید و ارائه می‌شود را بررسی و اجرا می‌کند.

مجموعه آجرکو در قسمت تولید محتوا نیز فعالیت می‌کند. تولید محتوا در آجرکو به صورت متنی، صدا، تصویر و… در نظر گرفته شده است.