کمپین‌های تبلیغاتی به مجموعه تبلیغاتی گفته می‌شود که یک شرکت با هدف و مأموریتی مشخص و عمدتاً همراه با عناصری مشابه ولی در اشکال مختلف و معمولاً در چندین رسانه متفاوت منتشر می‌کند. هدف از این پیام بالا بردن تأثیر یک تبلیغ در ذهن مخاطب و به یادآوری بهتر آن بدون خسته و دلزده کردن او است. بنابراین کمپین تبلیغاتی از دو بخش تشکیل می‌شود. بخش اول بخشی ثابت است که یک پیام یا ایجاد یک حس در مخاطب را رقم می‌زند و بر اساس ماموریت، کمپین طراحی می‌شود. این بخش در تمام تبلیغاتی که در یک کمپین ساخته می‌شود ثابت است. بخش دوم ساختار هر تبلیغ است که بر اساس رسانه‌ای که در آن منتشر می‌شود، زمان انتشار و مخاطبی که در آن لحظه با آن برخورد می‌کند ایده‌پردازی، تنظیم و اجراخواهد شد.

بنا بر این برای طراحی یک کمپین موفق باید ابتدا مأموریت آن را مشخص کرد. مثلاً باید سهم ذهنی برندی  را بالا ببرید. سپس برای آن یک سنجه (معیار) تعریف کرد. به طور مثال از یک نمونه آماری می‌پرسیم که وقتی گفتیم دوره‌های آزمون کارشناسی ارشد اولین پاسخی که به ذهنشان می‌رسد چیست. اینکه در پس آزمون چند درصد به میزان افرادی که نام این برند را می‌برند افزوده می‌شود باید به صورت دقیق و کمی مشخص شود.

سپس بر اساس آن یک شعار یا پیام تبلیغاتی که به مأموریت کمپین بیشتر کمک می‌کند را انتخاب و در نهایت برای آن ایده‌پردازی کرده و صورت‌های مختلفی از نمایش و ارسال پیام را نشان می‌دهد.

مجموعه و تیم آجرکو این توانایی را دارد تا در اندازه‌ها و رسانه‌های مختلف محصولات تبلیغی متناسب با نیاز سازمان شما را طراحی  و پیاده‌سازی کند. این مجموعه قادر است تا طیف وسیعی از نیازهای تبلیغاتی سازمان شما را اعم از عکاسی صنعتی، تصاویر گرافیکی، بنر و بیلیورد، تیزر تبلیغاتی، طراحی داخلی و غرفه‌سازی، دیجیتال مارکتینگ و… را با مناسب‌ترین قیمت و در بالاترین سطوح کیفیت پوشش دهد.

منتظر تماس‌های شما هستیم.